Promobox > Modele > Tekstil > Pajisje sportive > Duksat > ABSOLUT HOODY

52.033.10 ABSOLUT HOODY - Kapuç pambuku organik

XS S M L XL XXL 3XL
Stoku 175 0 153 269 380 252 33
Mbërritja 100
03.06.24.
300
03.06.24.
400
03.06.24.
600
03.06.24.
300
31.12.24.
600
03.06.24.
200
31.12.24.
400
03.06.24.
100
03.06.24.


Informatat themelore

Kodi 52.033.10-XS
Model ABSOLUT HOODY
Përshkrimi 280 g/m2, xhep përpara, kapuç me fije në ngjyrë xhup, pranga elastike në mëngë dhe në fund, xhaketë shtesë mbi supe, mëngë dhe fund, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/5/1
Pesha neto 0.44 kg
Materiali Pambuk
Pajisje shtesë Etiketë lehtë e hjekshme
Kolekcija ABSOLUT
Gram 280 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje, DTG
Tema Pambuk organik, I reciklueshëm
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605040097960

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.39 x 0.4 x 0.575 m
Pesha bruto e kutisë 10.14 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610220900000

Produkte të ngjashme