52.032.10 ABSOLUT - Xhupa prej pambuku organik, jakë të rrumbullakët

XS S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 0 0 0 0 18 0
Mbërritja 200
04.06.24.
480
04.06.24.
500
04.06.24.
300
31.12.24.
500
04.06.24.
1.000
31.12.24.
500
04.06.24.
1.000
31.12.24.
300
04.06.24.
400
31.12.24.
180
04.06.24.
100
31.12.24.


Informatat themelore

Kodi 52.032.10-XS
Model ABSOLUT
Përshkrimi 280 g/m2, pranga elastike rreth qafës, mëngëve dhe poshtë, jakë e përforcuar me shirit, qepje shtesë në jakë, mëngë, shpatulla dhe fund
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/5/1
Pesha neto 0.32 kg
Materiali Pambuk
Pajisje shtesë Etiketë lehtë e hjekshme
Kolekcija ABSOLUT
Gram 280 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje, DTG
Tema Pambuk organik, I reciklueshëm
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605040059890

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.26 x 0.575 m
Pesha bruto e kutisë 7.62 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 611020910000

Produkte të ngjashme