50.016.20 ADRIATIC - Maicë pambuku pollo

S
Stoku 167


Informatat themelore

Kodi 50.016.20-S
Model ADRIATIC
Përshkrimi Maicë pollo, 180 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në pjesën e poshtme dhe rreth sqetullave, vrapim rreth mëngëve, tre butona në ngjyrë të këmishës, buton rezervë, i përforcuar me një fjongo përgjatë qafës dhe qepje shtesë përgjatë supeve
Brendi EXPLODE
Ngjyra Blu
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.20 kg
Materiali Pambuk
Gram 180 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605025643267

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.355 x 0.265 x 0.475 m
Pesha bruto e kutisë 11.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610510000000

Produkte të ngjashme