34.203.10 ALAMO - A5 notes

Stoku
5.548


Informatat themelore

Kodi 34.203.10
Model ALAMO
Përshkrimi Notes me kopertinë fleksibël, skaje të rrumbullakosura dhe kopertinë me ngjyrë të bllokut të librit në ngjyrën e kopertinës
Brendi PRO BOOK
Ngjyra E zezë
Paketë 20
Pesha neto 0.32 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Kopertina fleeksibile
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605025648354

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.23 x 0.18 x 0.31 m
Pesha bruto e kutisë 6.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme