ALAMO - Notes formati A5

Pasqyra e stokut

34.203.10

Thirrje për çmim

Stoku
499

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.203.10
Model ALAMO
Përshkrimi Notes me kopertinë fleksibël, skaje të rrumbullakosura dhe kopertinë me ngjyrë të bllokut të librit në ngjyrën e kopertinës
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Black
Paketë 20
Pesha neto 0.32 kg
Materiali Eko lekurë
Pajisje shtesë Kopertina fleeksibile
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605025648354

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.23 x 0.18 x 0.31 m
Pesha bruto e kutisë 6.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000