34.418.10 ALCANTARA - Portofolio me notes A5

Stoku
0
Mbërritja 2.500
16.09.24.


Informatat themelore

Kodi 34.418.10
Model ALCANTARA
Përshkrimi Fletore A5 me kuti portofoli, xhepa shtesë për karta dhe dokumente dhe mbajtëse stilolapsi
Brendi PRO BOOK
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.46 kg
Materiali Lëkura
Shtypi Sito shtyp, Shtyp digjital, Vulë e thatë
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605040028834

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.21 x 0.25 x 0.53 m
Pesha bruto e kutisë 9.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme