57.074.10 ALEX - Erëprerës

XS S M L XL XXL 3XL
Stoku 54 66 183 307 260 115 32


Informatat themelore

Kodi 57.074.10-XS
Model ALEX
Përshkrimi Erëprerës, i montuar, me jakë të lartë, pranga elastike poshtë, rreth mëngëve dhe në jakë, dy xhepa përpara
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.48 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 8605040031797

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.22 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 10.84 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme