37.692.10 ALFA CC - USB Type-C kabel per mbushje dhe transfer the shenjave

Stoku
3.975


Informatat themelore

Kodi 37.692.10
Model ALFA CC
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 500/50/1
Pesha neto 0.03 kg
lloji I produktit Dalja Type-c, Input Type-C
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040039137

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 500 Copë
Përmasat e cartonit 0.326 x 0.395 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 14.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 854442900000

Produkte të ngjashme