37.690.10 ALFA USB C - USB Type-C kabel per mbushje dhe transfer the shenjave

Stoku
4.077


Informatat themelore

Kodi 37.690.10
Model ALFA USB C
Përshkrimi Kabllo USB Type-C për karikim dhe transferim të të dhënave. Përmasat: 1 m
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 500/50/1
Pesha neto 0.03 kg
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040057018

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 500 Copë
Përmasat e cartonit 0.328 x 0.4 x 0.465 m
Pesha bruto e kutisë 15.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 854442900000

Produkte të ngjashme