37.691.10 ALFA USB L - USB Lightning kabel per mbushje dhe transfer the shenjave

Stoku
3.997


Informatat themelore

Kodi 37.691.10
Model ALFA USB L
Ngjyra E zezë
Paketë 500/50/1
Pesha neto 0.03 kg
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040051894

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 500 Copë
Përmasat e cartonit 0.325 x 0.4 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 15.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 854442900000

Produkte të ngjashme