34.588.10 AMALFI - A5 notes

Stoku
5.265


Informatat themelore

Kodi 34.588.10
Model AMALFI
Përshkrimi Fletore A5 me skaje të rrumbullakosura, dhe xhep në kapakun e jashtëm
Ngjyra E zezë
Paketë 40/20
Pesha neto 0.32 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Kopertina fleeksibile
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Vulë e thatë
Formati A5
lloji I letrës White
Barcodi 8605040061114

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 40 Copë
Përmasat e cartonit 0.355 x 0.185 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 13.76 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme