41.131.71 AMERICANO - Fug travel, 350 ml

Stoku
2.663


Informatat themelore

Kodi 41.131.71
Model AMERICANO
Përshkrimi Kupë për transport me tape të jashtme dhe kapak plastik
Brendi CASTELLI
Ngjyra Bezhë
Paketë 50/1
Pesha neto 0.08 kg
Kapaciteti 350 ml
Materiali Plutë, Plastikë
Shtypi Gravim me laser, Tampon
Barcodi 8605040073377

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.432 x 0.282 x 0.431 m
Pesha bruto e kutisë 4.54 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 961700000000