Studio e Logos
Specifikimi
Printo
Pasqyra e stokut

37.929.10 AMPER - Powerbank 10000 mAh, Wirelles

Stoku
3.524


Informatat themelore

Kodi 37.929.10
Model AMPER
Përshkrimi Bateri ndihmëse për pajisjet mobile me kapacitet 10000 mAh, me dritë LED, sipërfaqe të gomuar dhe ekran LCD, në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 40/1
Pesha neto 0.22 kg
Kapaciteti 10.000 mAh
lloji I produktit Input micro USB, Output USB, Input Type-C
Pajisje shtesë Soft touch, Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040033609

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 40 Copë
Përmasat e cartonit 0.24 x 0.22 x 0.3 m
Pesha bruto e kutisë 9.42 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850760009000

Produkte të ngjashme