Promobox > Modele > Tekstil > Peshqir > AQUA 100

56.013.10 AQUA 100 - Peshqir dushi, 400 g/m2

Stoku
720
Mbërritja 620
12.09.24.


Informatat themelore

Kodi 56.013.10
Model AQUA 100
Përshkrimi Peshqir, 400 g / m2, pjesa për brendim 10 cm i gjerë dhe grep pambuku me ngjyrë peshqiri
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/5/1
Pesha neto 0.62 kg
Materiali Pambuk
Kolekcija AQUA
Gram 400 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 8605025672007

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.46 x 0.54 m
Pesha bruto e kutisë 13.76 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 630260000000

Produkte të ngjashme