Promobox > Modele > Tekstil > Peshqir > AQUA 30

56.005.10 AQUA 30 - Peshqir për fytyrë, 400 g/m2

Stoku
169
Mbërritja 2.000
15.08.24.


Informatat themelore

Kodi 56.005.10
Model AQUA 30
Përshkrimi Peshqir, 400 g / m2, pjesa për brendim 5 cm i gjerë dhe grep pambuku me ngjyrë peshqiri
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 200/25/1
Pesha neto 0.06 kg
Materiali Pambuk
Gram 400 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 8605025642857

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.325 x 0.46 x 0.525 m
Pesha bruto e kutisë 12.84 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 630260000000

Produkte të ngjashme