Promobox > Modele > Tekstil > Peshqir > AQUA 70

56.007.10 AQUA 70 - Peshqir dushi, 400 g/m2

Stoku
0
Mbërritja 1.820
03.06.24.
600
15.08.24.


Informatat themelore

Kodi 56.007.10
Model AQUA 70
Përshkrimi Peshqir, 400 g / m2, pjesa për brendim 8 cm i gjerë dhe grep pambuku me ngjyrë peshqiri
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/5/1
Pesha neto 0.40 kg
Materiali Pambuk
Kolekcija AQUA
Gram 400 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 8605025642994

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.33 x 0.52 m
Pesha bruto e kutisë 9.14 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 630260000000

Produkte të ngjashme