14.169.10 ARES - Set laps kimik metal dhe roller regent në kuti dhurate

Stoku
722


Informatat themelore

Kodi 14.169.10
Model ARES
Brendi REGENT
Ngjyra E zezë
Paketë 50/1
Pesha neto 0.16 kg
Materiali Metal
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040035405

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.24 x 0.4 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 8.98 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produkte të ngjashme