58.052.15 ARGON - Duks me kapuç

S M L XL XXL 3XL
Stoku 28 28 17 31 12 11


Informatat themelore

Kodi 58.052.15-S
Model ARGON
Përshkrimi Duks pune me kapelë, 320 g / m2, kapuç, dy xhepa përpara, tubacion elastik në mëngët dhe në fund
Brendi LMA
Ngjyra Ashi
Paketë 10/1
Pesha neto 0.70 kg
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 3473833134452

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 18 Copë
Përmasat e cartonit 0.455 x 0.285 x 0.69 m
Pesha bruto e kutisë 13.46 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 611020910000