58.053.15 ARGON TRACK - Working track pants

S M L XL XXL
Stoku 19 11 29 15 18


Informatat themelore

Kodi 58.053.15-S
Model ARGON TRACK
Përshkrimi Pjesa e poshtme e trenerkave, 320 g/m2, rrip me pranga, dy xhepa para, dy xhepa anash dhe dy xhepa mbrapa, raft elastike ne fund me llastik mbrapa
Brendi LMA
Ngjyra Ashi
Paketë 11/1
Pesha neto 0.66 kg
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 3473832766777

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 13 Copë
Përmasat e cartonit 0.395 x 0.3 x 0.59 m
Pesha bruto e kutisë 9.78 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610342000000