14.161.10 ASTRA PLUS - Set laps kimik metal dhe roller

Stoku
3.654
Mbërritja 2.000
24.08.24.


Informatat themelore

Kodi 14.161.10
Model ASTRA PLUS
Ngjyra E zezë
Paketë 100/25/1
Pesha neto 0.08 kg
Materiali Alumin
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Soft touch, Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser, Shtyp digjital
Barcodi 8605040030479

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.315 x 0.29 x 0.395 m
Pesha bruto e kutisë 8.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produkte të ngjashme