58.027.11 AVIATOR JACKET - Bluzë pune

48 50
Stoku 53 76


Informatat themelore

Kodi 58.027.11-48
Model AVIATOR JACKET
Përshkrimi Bluzë, 250 gr / m2, jakë, jakë e lartë, paloseni me sirtarë dhe rripa velcro mbi zinxhir, vrap elastik rreth mëngëve, rrip velcro për të rregulluar gjerësinë në fund të mëngëve, përforcim pëlhure në bërryla, dy xhepa gjoksi , ndarje me zinxhir të papërshkueshëm nga uji në gjoksin e mëngës, unazë plastike me çelës, dy xhepa para, ndarje praktike të mjeteve, tuba reflektues para dhe mbrapa, rregullues të gjerësisë së poshtme, brenda etiketës
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 20/1
Pesha neto 0.66 kg
Shtypi Sito shtyp
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605040026960

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.24 x 0.54 m
Pesha bruto e kutisë 14.64 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620312000000

Produkte të ngjashme