58.028.11 AVIATOR PANTS - Pantollona për punëtor

56 58 60
Stoku 60 41 59


Informatat themelore

Kodi 58.028.11-56
Model AVIATOR PANTS
Përshkrimi Pantallona, ​​250 gr / m2, twill, përforcime të bëra nga pëlhura CORDURA 500D në gjunjë, xhepa për futjen e jastëkëve të gjurit, dy xhepa para, dy mbrapa dhe dy anash, zinxhir i papërshkueshëm nga uji për ndarjen në xhepin anësor, tuba reflektues në gjunjët dhe shpinën, ndarjet e mjeteve praktike, unazën plastike të çelësit, etiketën e të dhënave personale brenda
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 20/1
Pesha neto 0.70 kg
Barcodi 8605040027073

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.31 x 0.59 m
Pesha bruto e kutisë 15.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620343110000

Produkte të ngjashme