BAMBI - Çantë shpine e biodegradueshme dhe ngjyra pastel në set

Pasqyra e stokut

34.374.90

Thirrje për çmim

Stoku
0
Mbërritja 20.000 27.01.22.


Informatat themelore

Kodi 34.374.90
Model BAMBI
Përshkrimi Çantë shpine e biodegradueshme dhe ngjyra pastel në set
Brendi BRUNO
Ngjyra White
Paketë 200/10
Pesha neto 0.06 kg
Materiali Polipropilen
Shtypi Sito shtyp
Tema I reciklueshëm, Fëmijët
Barcodi 8605040022146

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.35 x 0.32 x 0.58 m
Pesha bruto e kutisë 12.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000