BAMBOO - Set laps kimik dhe laps teknik druri

Pasqyra e stokut

14.158.71

Thirrje për çmim

Stoku
0
Mbërritja 20.000 31.05.22.

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 14.158.71
Model BAMBOO
Ngjyra Beige
Paketë 200/50/1
Pesha neto 0.04 kg
Materiali Bambus
lloji I produktit Stilolaps, Mekanike
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040071762

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 0.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960810920000