40.024.10 BAVARIA - ÇADËR ME HAPJE AUTOMATIKE

Stoku
0
Mbërritja 4.000
05.10.24.


Informatat themelore

Kodi 40.024.10
Model BAVARIA
Përshkrimi Çadër me 8 panele, dorezë të gomuar me efekt druri, kornizë me tekstil me fije qelqi, bosht metalik të zi (Ø 10 mm), majë dhe maja
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 20/10
Pesha neto 0.44 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Barcodi 8605025647050

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.25 x 0.19 x 1 m
Pesha bruto e kutisë 10.36 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme