34.380.10 BERN - ÇANTË SHPINE BIZNESI

Stoku
859


Informatat themelore

Kodi 34.380.10
Model BERN
Përshkrimi Çantë shpine me tre ndarje kryesore, ndarje të ngarkuar për ekranin e laptopit me madhësi 15 ", ndarje tabletash, xhep pa zinxhir në pjesën e përparme, dy xhepa rrjetë dhe dy xhepa me zinxhir në anën, lidhës USB, lidhës kufjesh dhe xhep të fshehur në pjesën e pasme
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Paketë 8/1
Pesha neto 1.00 kg
Kapaciteti 15"
Materiali Poliester
Pajisje shtesë Xhep sigurie, USB and audio connector
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040022627

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 8 Copë
Përmasat e cartonit 0.39 x 0.38 x 0.54 m
Pesha bruto e kutisë 9.14 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produkte të ngjashme