57.001.10 BEST - Jelek

S M L XL XXL 3XL
Stoku 133 157 0 0 0 0
Mbërritja 30
20.12.22.
350
20.12.22.
900
20.12.22.
1.000
20.12.22.
400
20.12.22.
200
20.12.22.


Informatat themelore

Kodi 57.001.10-S
Model BEST
Përshkrimi Jeleku, jakë e lartë, dy xhepa përpara me zinxhir dhe dy xhepa të brendshëm, të veshur me poliestër gri të errët, pranga elastike me rregullues shtrëngimi në pjesën e poshtme, zinxhir i fshehur i brendshëm në pjesën e pasme për qasje të lehtë kur printoni
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 10/1
Pesha neto 0.71 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Performanca I papërshkueshëm nga uji, I papërshkueshëm nga ERA
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605025659268

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.26 x 0.635 m
Pesha bruto e kutisë 7.62 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme