34.470.12 BIZZ - Çantë shpine biznesi

Stoku
1.186


Informatat themelore

Kodi 34.470.12
Model BIZZ
Përshkrimi Çantë shpine me dy ndarje, ndarje e mbushur për laptop 15 ", dy xhepa me zinxhir në pjesën e përparme dhe dy xhepa rrjetë anash
Brendi BRUNO
Ngjyra Gri
Paketë 10/1
Pesha neto 0.90 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Performanca I papërshkueshëm nga uji
Barcodi 8605040080047

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.375 x 0.475 x 0.595 m
Pesha bruto e kutisë 9.68 kg
Vëllimi I kutisë 0.11 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produkte të ngjashme