57.040.10 BLACK PEAK - Jakne softshell me kapelë

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 93 289 254 0 27
Mbërritja 60
01.09.24.
60
15.12.24.
500
01.09.24.
300
15.12.24.
800
01.09.24.
1.000
15.12.24.
1.000
01.09.24.
1.500
15.12.24.
600
01.09.24.
700
15.12.24.
300
01.09.24.
200
15.12.24.


Informatat themelore

Kodi 57.040.10-S
Model BLACK PEAK
Përshkrimi Jakne, mëngë raglan, pranga elastike me rregullues të kapakut, rregullim i gjerësisë së rripit velcro në fund të mëngëve, dy xhepa para me një zinxhir dhe një xhep në gjoks, të gjitha zinxhirët janë të papërshkueshëm nga uji, pjesa e pasme e xhaketës është më e gjatë se ajo e përparme
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.66 kg
Materiali Softshell
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex, Model binjak
Barcodi 8605025698083

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.42 x 0.455 x 0.61 m
Pesha bruto e kutisë 14.98 kg
Vëllimi I kutisë 0.12 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme