Promobox > Modele > Tekstil > Jakne > Jakne softshell > BLACK PEAK WOMEN

57.049.10 BLACK PEAK WOMEN - Jakne softshell me kapelë për femra

S M L XL XXL
Stoku 130 373 245 70 56
Mbërritja 120
15.12.24.
160
15.12.24.
140
15.12.24.
60
01.09.24.
100
15.12.24.
60
01.09.24.
60
15.12.24.


Informatat themelore

Kodi 57.049.10-S
Model BLACK PEAK WOMEN
Përshkrimi Jakne softshell me kapelë për femra, mëngë raglan, pranga elastike me rregullues kapaku, rrip velcro për rregullimin e gjerësisë në fund të mëngëve, dy xhepa para me një zinxhir dhe një xhep në gjoks, të gjitha zinxhirët janë të papërshkueshëm nga uji, pjesa e pasme e xhaketës është më e gjatë se pjesa e përparme
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.57 kg
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605040013243

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.395 x 0.47 x 0.55 m
Pesha bruto e kutisë 13.20 kg
Vëllimi I kutisë 0.10 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000