BLOCK - Kub i palosshëm i biodegradueshëm

Pasqyra e stokut

34.247.20

Thirrje për çmim

Stoku
0
Mbërritja 9.000 12.05.22.

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.247.20
Model BLOCK
Përshkrimi Kub me shënues, letër shënimi dhe mbajtëse stilolapsi Dimensioni: 9.5 x 9.5 x 9.5 cm Paketimi: 40/20/1 Madhësia e rekomanduar e printimit: 5 x 5 cm Printimi i rekomanduar: ekran, printim dixhital
Ngjyra Blue
Paketë 40/20/1
Pesha neto 0.34 kg
Materiali Letër
Shtypi Sito shtyp, Tampon, Shtyp digjital
Tema I reciklueshëm
Barcodi 8605025679471

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 40 Copë
Përmasat e cartonit 0.42 x 0.24 x 0.5 m
Pesha bruto e kutisë 14.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000