58.010.10 BOXER - Pantallona të shkurtra sportive për meshkuj

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 0 0 0 6 151
Mbërritja 300
05.06.24.
400
05.06.24.
600
05.06.24.
600
05.06.24.
400
05.06.24.
100
05.06.24.


Informatat themelore

Kodi 58.010.10-S
Model BOXER
Përshkrimi Pantallona të shkurtra për burra, 240 g / m2, rrip me elastic dhe uchkur në ngjyrën e pantallonave të shkurtra, dy xhepa anësorë dhe xhep mbrapa
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/1
Pesha neto 0.24 kg
Materiali Pambuk
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Prerja Klasike
Barcodi 8605025690001

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.3 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 13.90 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610342000000

Produkte të ngjashme