34.412.12 BREMEN - A5 notes

Stoku
571


Informatat themelore

Kodi 34.412.12
Model BREMEN
Përshkrimi Fletore A5 me skaje të rrumbullakosura, skaj i bllokut të librit me ngjyrë të zezë, brez elastik, mbajtëse stilolapsi dhe xhep në pjesën e brendshme
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Gray
Paketë 20
Pesha neto 0.33 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Soft touch, Xhepi I brendshëm
Shtypi Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës White
Barcodi 8605040029763

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.17 x 0.24 x 0.385 m
Pesha bruto e kutisë 6.84 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme