BRIDGE ECO - Eco ball pen

Pasqyra e stokut

10.167.10

Thirrje për çmim

Stoku
1176

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 10.167.10
Model BRIDGE ECO
Ngjyra Black
Dimensioni O 1.1 x 14.2 cm
Paketë 1000/50
Pesha neto 0.01 kg
shtypi Tampon
materiali Përzierje plastike dhe kashte
lloji I produktit Stilolaps
tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040052631

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1000 Copë
Përmasat e cartonit 0.31 x 0.245 x 0.4 m
Pesha bruto e kutisë 10.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës China
Kodi HS 960810920000