34.401.10 BROKER - ÇANTË BIZNESI

Stoku
2.154
Mbërritja 3.000
04.10.24.


Informatat themelore

Kodi 34.401.10
Model BROKER
Përshkrimi Çantë shpine me dy ndarje kryesore, me ndarje laptopi me madhësi 15 ", dy xhepa të përparme me zinxhirë dhe dy xhepa anës rrjetë, xhep të fshehur prapa
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 0.90 kg
Kapaciteti 15"
Materiali Najloni
Pajisje shtesë Xhep sigurie
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Performanca I papërshkueshëm nga uji
Barcodi 8605040026281

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.485 x 0.648 m
Pesha bruto e kutisë 9.82 kg
Vëllimi I kutisë 0.12 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produkte të ngjashme