BRUNCH - Eco set 3/1 - spoon, fork and knife

Pasqyra e stokut

41.104.20

Thirrje për çmim

Stoku
2582


Informatat themelore

Kodi 41.104.20
Model BRUNCH
Ngjyra Blue
Dimensioni 20 x 6 x 2.5
Paketë 100/50/1
Pesha neto 0.07 kg
shtypi Sito shtyp, Shtyp digjital
materiali Përzierje plastike dhe kashte
tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040025871

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.33 x 0.255 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 7.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës China
Kodi HS 392490000000