41.121.71 BRUNELLO - Set për verë

Stoku
2.968
Mbërritja 3.000
25.05.22.


Informatat themelore

Kodi 41.121.71
Model BRUNELLO
Përshkrimi Seti i verës përmban - kapakun e shisheve, futësin e derdhjes, unazën kundër derdhjes, hapësen e shisheve dhe kutinë e verës
Ngjyra Beige
Paketë 8/1
Pesha neto 1.04 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp
Barcodi 8605040063903

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 8 Copë
Përmasat e cartonit 0.275 x 0.4 x 0.5 m
Pesha bruto e kutisë 9.48 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820551000000