Promobox > Modele > Tekstil > Pajisjet e biznesit > Këmisha > BUSINESS LSL MEN

55.001.90 BUSINESS LSL MEN - Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj

S M L XL XXL 3XL 4XL
Stoku 206 0 0 0 17 0 8
Mbërritja 500
26.07.24.
1.407
26.07.24.
1.509
26.07.24.
1.006
26.07.24.
905
26.07.24.
300
26.07.24.
80
26.07.24.


Informatat themelore

Kodi 55.001.90-S
Model BUSINESS LSL MEN
Përshkrimi Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj , prerje klasike, me kallëp, xhep në anën e majtë të gjoksit, shtatë butona në pjesën e përparme, tre butona në pranga, butona rezervë, të gjithë butona në ngjyrën e këmishës, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra E bardhë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.23 kg
Materiali Poliester
Kolekcija BUSINESS
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje, Sublimacion
Performanca Mirëmbajtje e lehtë
Gjinia Për meshkuj, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605025639789

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.31 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 5.28 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620530000000