Promobox > Modele > Tekstil > Pajisjet e biznesit > Këmisha > BUSINESS LSL WOMEN

55.002.90 BUSINESS LSL WOMEN - KËMISHË FEMRASH ME MËNGË TË GJATA

S M L XL XXL
Stoku 122 0 0 0 94
Mbërritja 196
15.07.24.
547
15.07.24.
546
15.07.24.
240
15.07.24.
100
15.07.24.


Informatat themelore

Kodi 55.002.90-S
Model BUSINESS LSL WOMEN
Përshkrimi Këmishë për femra, klasike, me prerje pak bel, dy gypa përpara, dy mbrapa, xhep në anën e majtë të gjoksit, shtatë kopsa përpara, dy në pranga, kopsa rezervë, të gjithë kopsa në ngjyrën e këmishë, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra E bardhë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.23 kg
Materiali Poliester
Kolekcija BUSINESS
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje, Sublimacion
Performanca Mirëmbajtje e lehtë
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605025639949

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.3 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 5.48 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620640000000