Promobox > Modele > Tekstil > Pajisjet e biznesit > Këmisha > BUSINESS SSL WOMEN

55.004.90 BUSINESS SSL WOMEN - Këmishë me mëngë të gjata për femra

S M L XL XXL
Stoku 102 0 0 48 34
Mbërritja 144
24.07.24.
404
24.07.24.
398
24.07.24.
142
24.07.24.
80
24.07.24.


Informatat themelore

Kodi 55.004.90-S
Model BUSINESS SSL WOMEN
Përshkrimi Këmishë me mëngë të gjata për femra , prerje klasike, me kallëp, xhep në anën e majtë të gjoksit, shtatë butona në pjesën e përparme, tre butona në pranga, butona rezervë, të gjithë butona në ngjyrën e këmishës, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra E bardhë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.20 kg
Materiali Poliester
Kolekcija BUSINESS
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje, Sublimacion
Performanca Mirëmbajtje e lehtë
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605025640273

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.31 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 4.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620640000000