CABINET - Çantë konferencash

Pasqyra e stokut

34.386.11

Thirrje për çmim

Stoku
174

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.386.11
Model CABINET
Përshkrimi Çantë konferencash me rrip të rregullueshëm të shpatullave dhe ndarje të ngarkuar të laptopit me një madhësi të ekranit 15 ", dy xhepa me një zinxhir në pjesën e përparme dhe një xhep me një zinxhir në pjesën e pasme
Brendi BRUNO
Ngjyra Dark gray
Paketë 10/1
Pesha neto 0.62 kg
Kapaciteti 15"
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040023075

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.39 x 0.39 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 7.18 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420222900000