40.035.10 CAMPOS PLUS - ÇADËR PALOSËSE ME HAPJE MANUALE

Stoku
0
Mbërritja 10.020
28.05.24.


Informatat themelore

Kodi 40.035.10
Model CAMPOS PLUS
Përshkrimi Çadër me 6 panele, dorezë plastike, kornizë metalike, bosht metalik (Ø 9 mm) dhe maja, qese vetë-pëlhure me veshje jo të endura
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 30/10
Pesha neto 0.24 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje manuele, 6 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605025635453

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.25 x 0.32 x 0.27 m
Pesha bruto e kutisë 8.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme