50.035.10 CARBON - Maicë pambuku pollo

S XXL
Stoku 45 144


Informatat themelore

Kodi 50.035.10-S
Model CARBON
Përshkrimi Maicë pambuku pollo , 210 g / m2, e qepur anash, gjurmë përforcuese në jakë dhe zhurma, thurje e dyfishtë përgjatë shpatullës, poshtë dhe rreth sqetullave, qepje shtesë rreth shufrës, tre butona në ngjyrën e këmishës, buton rezervë , rripin e shpatullës dhe qafën, përforcimin e shpinës me zinxhir, xhepin e gjoksit, pjesën e pasme më të gjatë të këmishës, çarje të përforcuara anash.
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.25 kg
Materiali Pambuk
Gram 210 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex, Për meshkuj
Prerja Klasike
Barcodi 8605025683355

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.25 x 0.48 m
Pesha bruto e kutisë 13.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610510000000

Produkte të ngjashme