52.009.10 CHAMP - Duks me kapelë

XS S M L XL XXL 3XL
Stoku 241 0 1.867 4.827 6.203 1.556 683
Mbërritja 300
03.10.24.
1.000
02.07.24.
2.000
03.10.24.
2.500
03.10.24.
2.500
03.10.24.
1.800
03.10.24.
500
02.07.24.
900
03.10.24.
400
03.10.24.


Informatat themelore

Kodi 52.009.10-XS
Model CHAMP
Përshkrimi Duks, 280 g / m2, xhepi përpara, duks me kapuç, vrimë elastike në mëngë dhe në fund, qepje shtesë në shpatulla, mëngë dhe fund, jakë e përforcuar me fjongo
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/5/1
Pesha neto 0.48 kg
Materiali Pambuk
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605025673592

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.37 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 10.69 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610220900000

Produkte të ngjashme