34.340.10 CHARLIE - ÇANTË SHPINE BIZNESI

Stoku
2.375


Informatat themelore

Kodi 34.340.10
Model CHARLIE
Përshkrimi Çantë shpine kundër vjedhjes me një ndarje kryesore, ndarje të mbushur për ndarjen e laptopit dhe tabletit 15 ", lidhës USB, xhep sekret me zinxhir në anën e pasme
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Paketë 4/1
Pesha neto 1.00 kg
Barcodi 8605040052204

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 4 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.49 x 0.63 m
Pesha bruto e kutisë 4.42 kg
Vëllimi I kutisë 0.11 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Video

Produkte të ngjashme