34.400.10 CITY RPET - Çantë shpine

Stoku
5.752
Mbërritja 250
01.09.23.
6.250
23.06.23.


Informatat themelore

Kodi 34.400.10
Model CITY RPET
Përshkrimi Çantë shpine me qoshe të përforcuar dhe rripa të rregullueshëm, të bëra nga paketim PET të ricikluar
Ngjyra E zezë
Paketë 250/50
Pesha neto 0.03 kg
Materiali RPET
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Tema Rpet
Barcodi 8605040028865

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 250 Copë
Përmasat e cartonit 0.438 x 0.212 x 0.486 m
Pesha bruto e kutisë 8.64 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produkte të ngjashme