40.005.10 CLASSIC - Çadër me hapje automatike

Stoku
0
Mbërritja 7.500
10.08.22.
12.000
30.07.22.


Informatat themelore

Kodi 40.005.10
Model CLASSIC
Përshkrimi Çadër me 8 panele, dorezë të lakuar prej druri, bosht druri (Ø 14 mm), pjesa e sipërme dhe majat Materiali: poliestër
Brendi CASTELLI
Ngjyra Black
Paketë 25
Pesha neto 0.39 kg
Materiali Poliester
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8606010015151

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit 0.25 x 0.175 x 0.915 m
Pesha bruto e kutisë 10.84 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme