33.211.71 CLEF - Varëse për çelësa dhe për telefon nga bambo

Stoku
11.176


Informatat themelore

Kodi 33.211.71
Model CLEF
Ngjyra Bezhë
Paketë 1000/100
Pesha neto 0.01 kg
Materiali Bambus
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040083628

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1000 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.135 x 0.41 m
Pesha bruto e kutisë 6.96 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 732620009000

Produkte të ngjashme