55.007.10 CLUB LSL MEN - Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 540 2.483 2.912 909 81
Mbërritja 400
31.12.24.
1.100
31.12.24.
1.000
31.12.24.
900
31.12.24.
400
31.12.24.
200
31.12.24.


Informatat themelore

Kodi 55.007.10-S
Model CLUB LSL MEN
Përshkrimi Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj , shtatë butona në pjesën e përparme, tre në pranga, butona rezervë, të gjithë butona në ngjyrën e këmishës, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1/1
Pesha neto 0.28 kg
Barcodi 8605025640655

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.375 x 0.3 x 0.555 m
Pesha bruto e kutisë 6.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620520000000