55.008.10 CLUB LSL WOMEN - Këmishë me mëngë të gjata për femra

S M L XL XXL
Stoku 86 89 95 0 7
Mbërritja 100
16.05.22.
600
20.09.22.
100
16.05.22.
600
20.09.22.
100
16.05.22.
600
20.09.22.
120
16.05.22.
340
20.09.22.
60
16.05.22.
240
20.09.22.


Informatat themelore

Kodi 55.008.10-S
Model CLUB LSL WOMEN
Përshkrimi Këmishë me mëngë të gjata për femra, katër qepje në pjesën e përparme, dy në pjesën e pasme, shtatë butona në pjesën e përparme, dy në pranga, butona rezervë, të gjithë butonat në ngjyrën e këmishës, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 20/1/1
Pesha neto 0.24 kg
Materiali Pambuk
Performanca Mirëmbajtje e lehtë
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025640839

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.31 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 6.04 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620630000000